Pamuk Şekerci

Pamuk Şeker İkramı

Çocukluğumuzun gizli kahramanları sokak satıcıları. Nostaljik sokak satıcılarının belki de en sevileni pamuk şekerci. Tatlı renkleri ve pamuk pamuk görünümüyle iştah açıcı bir atıştırmalık.

Son zamanlarda düğün organizasyonları, sünnet düğünü organizasyonları, okul şenlikleri gibi birçok organizasyonda tercih ve talep ediliyor nostaljik satıcılar. Bunların arasında pamuk şeker de özellikle istenen sokak satıcılarından. Hem çocukların hemde yetişkinlerin keyifle yedikleri pamuk şekerin yapılışını beklerken yanı başında heyecanla izleyişleri bir başka.

Pamuk Şeker Makinesi Kiralama

İzmir Organizasyon firmamız organizasyonlarınızda kaliteli ekipmanlarıyla hizmet veriyor. Nostaljik sokak satıcı konseptine uygun fes ve yelekler ile güzelleşen organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Pamuk Şeker Nasıl Yapılır?

Pamuk şekerin yapımı sırasında nostaljik satıcı ekibimiz hijyenik ve düzenli çalışır. Giyimlerine ve davranışlarına ekstra özen gösterirler. Pamuk şeker makinelerinin çalışma prensibi ise şu şekildedir. Ortadaki rezistans motor sayesinde döner ve içerisine gerekli miktarda toz şeker yerleştirilir. Belli bir ısıya ulaşılınca toz şeker erir. Motor sayesinde eriyen toz şeker savrularak pamuk haline gelir. Bir çubuk yardımıyla bu pamuk görüntüsü bir araya toplanır. Sağlık ve hijyen açısından ahşap- çubuk kullanılır. İki üç saniyede bir tur çevrilerek ahşap çubuğun etrafında oluşan pamuk dolanarak pamuk şeker haline getirilir.

Organizasyonların Vazgeçilmezi Pamuk Şekerci

Çocuğunuzun doğum günü organizasyonları, sünnet düğünü organizasyonları ve çok daha farklı birçok organizasyonda çocuğunuzun ve arkadaşlarının yüzlerini nostaljik satıcılar ile güldürün. İzmir Organizasyon’un pamuk şekercileri sağlıksız gıda boyalarını asla kullanmaz; tamamen hijyenik bir şekilde çocuklarınıza ve misafirlerinize  birbirinden lezzetli pamuk şekerler yapar. Organizasyonlarınızı pamuk şeker ikramları ile renklendirin. İzmir Organizasyon; güler yüzlü ekibi yenilenmiş ekipmanları ile yanınızda.

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Diğer Nostaljik Satıcılar

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98