Hakkımızda

İzmir Organizasyon deneyimli ve dinamik kadrosuyla uzun yıllardır sokak satıcıları, animasyon, organizasyon, süsleme, reklamcılık ve tanıtım, ajans hizmetleri, catering, havai fişek gibi alanlarda hizmet vermektedir. İzmir merkezli yola çıkan firmamız daimi ofis elemanları, yüzlerce saha çalışanı ve geniş araç filosuyla Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmektedir.

İzmir Organizasyon Ekibi ve Ekipmanları

Firmamızda ofis elemanları ve saha elemanları olmak üzere iki kulvarda yüzlerce eleman görev almaktadır. Ofis elemanlarımız Türkiye’nin farklı şehirlerinden hatta yurt dışından gelen organizasyon isteklerinin planlamasını yapmaktadır. Aynı gün içinde bazen aynı saatlerde olan etkinliklerin ekipmanlarının hazırlanmasından elemanların ayarlanmasına kadar her şey planlanır ve çalışanlara bildirilir. Saha elemanları ise yeteneklerine göre dağıtıldıkları görev planlamasına uygun olarak çeşitli organizasyonlarda görev alırlar. Her biri üniversite mezunu ya da üniversite öğrencisi olan çalışanlarımız uzman ekip tarafından çeşitli eğitimlerden geçerek işi başlarlar.

Sosis balon, havai fişek, masa, sandalye, şamdan, çadır, ses sistemi, sokak satıcıları arabası kısaca organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ekipmanlar İzmir Organizasyon bünyesinde mevcuttur. Organizasyon zamanı ekibimiz sağdan soldan ekipman aramak zorunda kalmadan, gerekli ekipmanları firmamızın deposundan hemen temin edebilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Organizasyon alanında öncü firmamız takım çalışmasına, ekipmanların kalitesine, güvenliğe, ulaşılabilirliğe ve yeniliğe önem verdiği için müşteriler tarafından devamlı tercih edilmeyi başarmıştır. Müşterilerinden aldığı desteğe cevap vermek adına AR-GE ekibini kurarak devamlı kendini yenilemeye başlamıştır. Ekibe yeni katılan elemanların eğitimi, teknolojik yeniliklere ayak uydurarak yeni ekipmanların temini, eldeki ekipmanların en iyi şekilde muhafaza edilmesi, firma deposunun düzenli tutularak her organizasyon için ayrı bölümler kurulması ve fikirlerin geliştirilmesi gibi birçok alanda kendini geliştirmiştir. Bu yenilikler ve verilen emekler müşteriler tarafından da takdir edilmektedir.

İzmir Organizasyon nostaljik sokak satıcıları arabalarından farklı standlara, ses sistemlerinden süsleme malzemelerine, havai fişek malzemelerinden animatör kıyafetlerine kadar ihtiyaç duyulan bütün ekipmanları bünyesinde barındırdığı için planlama ve faaliyete geçmesi daha hızlıdır. Ani gelişen organizasyonlarda bile ofis ve depo yan yana olduğu için ekipmanlar hemen hazırlanabilmektedir. Bu sayede herhangi bir organizasyonda aksama yaşanmamaktadır. Hizmet verdiğimiz alanlarda müşteriler tarafından güvenirliği kazanmak bizler için kazanılmış önemli bir başarıdır.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.