Nargileci

Nargileci Kiralama

Nargileci Kiralama

Organizasyonlarınızda farklı bir konsept oluşturup, geleneklerimizi yaşatacak bir atmosfer yaratmaya ne dersiniz? Nargileci kiralama hizmetimiz ile istediğiniz bu atmosferi yaratmanız mümkün. Çok çeşitli nargile aromaları, özel tütünleri ve marpuçları ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız.

Organizasyonlarda nostaljik sokak satıcıları konseptlerinin yanında farklı konseptler de son zamanlarda çok revaçta. Organizasyonların gerçekleştirileceği mekanların durumuna göre davetlilerin keyifli dakikalar geçireceği özel köşeler, alanlar oluşturuluyor. Bu alanlarda nostaljik sokak satıcısı standları kuruluyor. Davetlilere ikramlarda bulunuluyor.

Nargileci kiralama hizmetimiz; nargile takımları, sinisi, nargile servisini yapacak ve gerektiğinde köz değişimini sağlayacak ustası ile birlikte sağlanır.

Organizasyonlarda Nargileci Kiralama Hizmeti

Nargile, tütünün, özel bir mekanizma ile su buharına karıştırılması ile tüketilmesi şeklidir. Uzun bir geçmişe sahip olan nargile, bir ikramdan da öte bir kültür haline de gelmiştir. Nargile hizmetimiz sünnet düğünü organizasyonu, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu ve daha birçok organizasyonlarda talep edilmekte ve organizasyonlara nostaljik bir hava katmaktadır. Davetlilerinize nargile ikramları yapılmaktadır. Nargile, lüle, şişe ve marpuçtan oluşan bir düzenektir. Lüle üzerine köz konulan delikli bir tabladır. Şişe, içinde dumanı filtre eden suyun bulunduğu, cam sürahi gibi görünen bölümdür. Marpuç ise, dumanı şişeden alan bir hortumdur.

Nargilede, tömbeki adı verilen nargileye has bir tütün kullanılır. Bu tütün servis edilmeden önce geceden ıslanmaya bırakılır. Kaliteli bir nargile içimi için, tütünün yani tömbekinin özenle ve dikkatle hazırlanması da oldukça önemlidir.

Nargile, çok eski dönemlerden bu yana günümüze gelen ve hala günümüzde çok sık kullanılan ve tercih edilen bir kültürdür. Bizlere Osmanlı döneminden gelen bir kültür olmasına rağmen, Osmanlı’ya da çok farklı kültürlerden geldiği bilinir. İranlılar, Hintliler ve Arapların da severek kullandığı nargile, çeşitli kültürlere de evrilerek geçmiştir. Her kültürde nargile aracı ve sunumu farklı, ikramları da ayrı bir anlam taşımaktadır. Örneğin, bir nargileyi tüketen kişi sayısı Doğu ve Batı kültürlerine göre farklılık gösterir.

Nargilecimizin çok çeşitli, güzel kokulu ve lezzetli aromalardan oluşan nargile tütünleri bulunmaktadır. Elmalı, vişneli, naneli ve daha birçok çeşitleri ile nargileler hazırlanarak herkesin isteyebileceği şekillerde kiralanabilmektedir. Taleplere uygun olarak hazırlanmaktadır. Organizasyonlarınız için istediğiniz sayıda ve çeşitte nargile ve servisini yapacak nargileci kiralama hizmetimiz ile yanınızdayız. İzmir Organizasyon; alanında uzman ekibi ve nargilecileri ile hizmetinizde.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98