Macuncu

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkes tarafından sevilen, bizleri eski zamanlara götüren bir karnaval yiyeceğidir. Son zamanlarda gerçekleştirilen birçok organizasyonları renklendiren nostaljik sokak satıcıları ve bunların arasında bizlere ufak bir zaman yolculuğu yaptıran, çocukluğumuzu tekrar yaşatan macuncu.

Sevilen geleneklerimiz arasında olan Osmanlı macunu, baharat ve meyve özlerinden yapılmaktadır. Macun şekeri tepsilerinde 5 adet farklı renk ve tatta macun bulunur. Organizasyonlarda misafirlerinize ikram edeceğiniz Osmanlı macunu, yöresel kıyafetli macuncular tarafından ikram edilir. Tam bir nostalji havası yaratarak sizleri ve davetlilerinizi geçmişe götürür. Eşsiz tatları ile mutluluk verir.

Organizasyonlarda Osmanlı Macunu ve Macuncu

Düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları, doğum günü organizasyonları, piknik organizasyonları ve birçok farklı organizasyonda nostaljik sokak satıcısı standları ve macun ikramlarıyla sizlere memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Yöresel kıyafetleri ile dikkat çeken ve geçmişe yolculuk yaptıran macuncular organizasyonlarınıza renk katarlar. Alanında uzman ve prezentabl ekibimiz ile Osmanlı macunu ikramlarını organizasyonunuz boyunca en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yenilenen nostaljik sokak satıcısı standlarımız ve kostümlerimiz ile organizasyonlarınızda göz dolduruyoruz. Çocuklarınızı mutlu etmek, yüzlerini güldürmek için organizasyonlarınızda nostaljik sokak satıcıları ile tatlı bir köşe oluşturmak en iyi tercih olacaktır. En iyi ve göz alıcı nostaljik sokak satıcı standlarımız ve macuncu standı ile hizmetinizdeyiz.

İzmir Organizasyon olarak; sektördeki tecrübemiz, organizasyonlarımıza verdiğimiz önem ve sizler verdiğimiz değer ile sorunsuz hizmet sunuyoruz. Özen gösterdiğimiz konuların başında da hijyen geliyor. Macuncu ve tüm nostaljik sokak satıcısı standlarımızda hijyen kurallarına kati suretle uyuyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz tüm  organizasyonlar konusunda profesyonel yardım almak ve macun standlarımız ile organizasyonlarınızı renklendirmek isterseniz, bizler alanında uzman ekibimiz ile buradayız.

Osmanlı macunu ikramları ile sizlere memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Yöresel kıyafetleri ile dikkat çeken ve geçmişe yolculuk yaptıran macuncular organizasyonlarınıza renk katarlar. Alanında uzman ve prezentabl ekibimiz ile Osmanlı macunu ikramlarını organizasyonunuz boyunca en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98