Kahveci Köşesi

Kahveci Güzeli Kiralama

Türk kahvesi Türk kültürünün vazgeçilmezlerinden biridir. Türk kahvesinin kendine has tadı, kokusu, hazırlanışı ve sunumuyla özel bir yere sahiptir. Organizasyonlarda bu özel içecek için ayrı bir stand kurularak kahveci köşesi oluşturulur. İzmir Organizasyon firması olarak kahveci güzeli standı kiralama hizmeti veriyoruz.

Organizasyonlarınızda yer vermek istediğiniz kahveci köşesi için ekipmanlarımızı hazırlıyor ve sizlere profesyonel ekibimizle birlikte hizmet sunuyoruz. Davetli sayısına ve sizlerin isteklerine göre porselen bardaklarda ya da kağıt bardaklarda kahve ikramları yapılmaktadır. Sade, orta ve şekerli Türk kahvesi servis konusunda deneyimli ekibimiz tarafından sizlere ikram edilmektedir.

Son teknoloji ekipmanlarla, hijyen kurallarına uygun olarak, sizler için ‘kahveci güzeli kiralama‘ hizmeti sunuyoruz. Servis ve sunum konusunda deneyimli ve profesyonel, temiz ve şık kıyafetli servis elemanlarımız tarafından titizlikle ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanan kahveler organizasyonlarınızda servis edilir.

Organizasyonlarda Kahveci Köşesi

Açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, mezuniyet organizasyonu, ramazan etkinlikleri, AVM etkinlikleri gibi birbirinden farklı organizasyonlarda kahveci köşesi kurulmaktadır. Organizasyon yapılacak mekanın durumuna göre en uygun yere kahveci köşesi kurulur. Organizasyon açık alanda ise üzeri kapalı kahveci arabası kullanılır. Kahveci güzeli olarak adlandırılan servis elemanlarımız mekana uygun, eski kültürümüzü yansıtacak geleneksel kıyafetler giyerek kahve servisi yaparlar.

Kahveci Köşesinde Kahve Sunumu Nasıl Yapılır

Türk kahvesi, telvesi ile ikram edilen tek kahve türüdür. Hazırlanışı, sunumu ve farklı tadıyla göz dolduran kahve organizasyonların rağbet gören standlarından biridir. İsteklerinize bağlı olarak kahve, porselen kahve bardaklarında hoş bir sunumla servis edilebilmektedir. Davetli sayısının çok olduğu organizasyonlarda yine isteğinize göre kahveye özel kağıt bardaklarda servis edilebilmektedir. Görsel açıdan ve damak tadı açısından kahveler özel cezve içinde sıcak kum üzerinde pişirilir. Kumda pişirilen Türk kahvesi özel fincanlarda bakır tepsi üzerinde de servis edilebilir.

İzmir Organizasyon olarak farklı modellerde ve büyüklükteki kahve makinelerini sizlerin isteklerine göre kiralayabiliriz. Köklü Türk kültürlerinden biri olan kahve köşesi ile organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98