Kağıt Helvacı

Son zamanlarda düğün organizasyonları, sünnet düğünü organizasyonları, doğum günü organizasyonları, şenlik ve piknik organizasyonlarında çokça tercih edilen, onlara özel bir köşe oluşturulan nostaljik sokak satıcıları konsepti revaçta. Nostaljik sokak satıcısı standlarında birçok alternatif mevcut. Bunlardan belki de en çok sevileni ve arananı da kağıt helvacı.

Sizlere Yeşilçam filmlerindeki o tatlı anıları tekrar yaşatacak, kokusu ve o lezzetli tadı ile mutlu edecek; güler yüzlü biri tarafından sizlere servis edilecek o tatlı atıştırmalık, kağıt helva. Organizasyonlarınız ve özel günlerinizde hem kendinizi, hem misafirlerinizi bu tatlı sürpriz ile mutlu edin.

Organizasyonlarda Kağıt Helva Servisi

Kağıt helva; iki katlı, arasında çeşidine göre karamel, yoğunlaştırılmış süt, çikolata, Hindistan cevizi, çilek konulmuş tatlıdır. Türk yemek kültüründe geleneksel bir sokak yiyeceğidir. Ayrıca ortadan katlanıp içine dondurma konulmak suretiyle de tüketilmektedir. Bu geleneksel sokak yiyeceği organizasyonlarda, nostaljik sokak satıcıları konsepti ile servis edilmektedir.

Nostaljik Sokak Satıcıları ve Kağıt Helvacı

Yapmayı planladığınız tüm organizasyonlarda sizlere en iyi şekilde yardım ve danışmanlık sağlamaktayız. Ayrıca organizasyonlarınız için ihtiyaç duyacağınız tüm hizmet, ekip ve ekipmanlar bünyemizde mevcuttur. Tüm ekibimiz gerekli eğitimlerden geçmiş, sorumluluk alabilen ve enerjik bireylerden oluşur.

Organizasyonunuzun türüne ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istediğiniz mekanların durumuna göre size özel bir köşe belirlenir. Bu köşe nostaljik sokak satıcıları ile donatılır. Bu alana gelen misafirleriniz adeta bir zaman yolculuğu yaparlar ve çocukluklarına dönerler. Tüm çocuklarınız da yüzlerinde mutluluk ile bu alanda lezzetli ikramların tadını çıkarırlar.

Depomuzda güvenli ve hijyenik bir şekilde muhafaza ettiğimiz ekipmanlarımız ihtiyacınız olduğu her an kolayca sizlere temin edilir. Geleneksel kostümleri ile göz dolduran kağıt helvacılarımız en güzel şekilde misafirlerinize ikramlarda bulunur.

Organizasyonlarınızı nostaljik sokak satıcıları ile renklendirmek, eski zamanlara yolculuk yapmak ve bu küçük tatlı lezzetler ile ağzınız tatlansın isterseniz, İzmir Organizasyon yanınızda.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98