İzmir Körfez Şenliği Organizasyonu

İzmir Körfez Festivali Organizasyonu

İzmir Körfez Şenliği Organizasyonu

İzmir körfez şenliği organizasyonu, masmavi denizin karşısında eğlenceli bir şekilde İzmir Organizasyon firmamız tarafından gerçekleştirildi. Festival ve şenlik organizasyonukurumsal organizasyonlarpiknik organizasyonu ve organizasyon alanında 15 yılı aşkın süredir İzmir, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasında, İzmir Organizasyon şirketimiz profesyonel hizmet vermektedir. Geçtiğimiz yıl yine aynı noktada gerçekleştirdiğimiz körfez şenliği organizasyonunda bu defa yine unutulmayacak anlar yaşandı. İzmir Organizasyon firmamıza ulaşan İzmir Büyükşehir Belediyesiyle, İzmir Körfez şenliği organizasyonu için görüşmelerimiz uzun süre devam etti. 2 gün boyunca sürecek şenlik organizasyonuna şişme oyuncaklarnostaljik satıcılaranimasyon ekibi ve sivil animatörlerimiz ile hizmet verecektik. İzmir körfez şenliği organizasyonu için tarihler ve saat aralıkları belirlenmişti. İzmir Organizasyon ekibimizle birlikte alanda yer vereceğimiz ekipmanlarımızın kontrolünü yaptık. İzmir körfez şenliği organizasyonu süresince davetlileri eğlenceli bir gün bekliyordu.

İzmir Körfez Şenliği Organizasyonu Hazırlıkları

İzmir körfez şenliği organizasyonundan önce tüm ekipmanlarımız hazırlanmış ve son model araçlarımıza yüklenmişti. Organizasyon günü gelip çattığında İzmir Buca’da bulunan ofisimizden kalabalık bir ekiple yola çıktık. Sabahın ilk ışıklarıyla belirlenen lokasyona ulaştığımızda ise hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başladık. Dev palyaço kaydıraksünger bob kaydırak, kuleli zıp zıpkedili kombo zıp zıp gibi şişme çocuk oyuncaklarımız planlamalarımız doğrultusunda yerlerini aldı. İzmir körfez şenliği organizasyonu içerisinde sadece çocukları değil, yetişkinleri de gün boyunca eğlendirmeyi hedefledik. Rodeo, çekme basket, dev tırmanma dağı ve şişme oyuncaklarımızı Alsancak çimlerin üzerinde konumlandırdık.

Pamuk şekerci ve patlamış mısırcı için özel olarak hazırladığımız alandaki hazırlıklarımızda tamamlanmıştı. Animasyon ekibimizde hazırlıklarını tamamlamak üzere aramızdan ayrılmıştı bu dakikalarda. Kısa bir süre sonra makyaj ve kostüm hazırlıklarını tamamlayarak aramıza geldi kostümlü karakterlerimiz ve palyaçolarımız. Organizasyon alanında son kontrollerimizi yaptık. Dakikalar sonrasında İzmir körfez şenliği organizasyonu için startı verdik.

Şişme Oyuncaklar ve Animasyon Ekibiyle Eğlenceli Şenlik Organizasyonu

İzmir Organizasyon, 2 gün boyunca İzmir körfez şenliği organizasyonu ile unutulmayacak anlar yaşattı katılımcılara. Organizasyonun düzenlendiği alan herkesin kolayca ulaşım sağlayabileceği ve İzmir’in en sevilen noktalarından biriydi. İzmir Organizasyon şirketimizde katılımcı sayısının fazla olacağı bu organizasyonda kalabalık bir ekiple hizmet vermeyi planlamıştı. Organizasyon başladığı anda enerjik ve güler yüzlü ekibimiz davetlileri organizasyon alanında karşılayarak onlara unutulmayacak dakikalar yaşattı. Eş zamanlı şişme oyun parkurlarımız da eğlence zirvedeydi. Çocuklar defalarca sivil animatör gözetiminde, sünger bob kaydırak ve dev palyaço kaydıraktan kayarken diğer şişme çocuk oyun parkurlarımız da da keyifli anlar yaşanıyordu.

İzmir Organizasyon firmamızın temin ettiği yetişkin şişme oyuncaklarında da İzmir körfez şenliği organizasyonu süresince eğlence hız kesmeden devam etti. Rodeo şişme oyun parkurunda en uzun süre rodeonun üzerinde kalmak için ter döktü yarışmacılarımız. Deniz ve çimen kokusuyla yarışmalar ve etkinlikler düzenlendi. Bir yandan ise patlamış mısır ve pamuk şeker dağıtımı devam etti. Batman ve Superman kostümlü karakterlerimiz, palyaçolarımız çocuklarla birlikte gün boyunca aktiviteler düzenledi. İzmir körfez şenliği organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız iki gün boyunca eğlenceli anlara imza attı. Şişme oyun parkurlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sismeoyuncak.com sitemizi ziyaret edebilir ya da İzmir Organizasyon müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98