İzmir Çocuk Şenliği Organizasyonu

İzmir Çocuk Şenliği Organizasyonu

İzmir Çocuk Şenliği Organizasyonu

İzmir Çocuk Şenliği Organizasyonu, İzmir Organizasyon firmamız tarafından gerçekleştirildi. Tüm organizasyonlarda profesyonel hizmet alabileceğiniz İzmir Organizasyon kaliteli ekipmanları ve deneyimli ekibi ile birlikte yanı başınızda. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirilecek olan çocuk şenliği organizasyonu ile çocukların doyasıya eğlendiği bir organizasyona imza attık. İzmir çocuk şenliği organizasyonu için geniş kapsamlı bir planlama listesi oluşturduk. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılım sağlayacağı İzmir çocuk şenliği organizasyonu için tüm detayları belirledik. Tedarikçi firma ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda çocuklara yönelik aktiviteler, animasyon ekibi, şişme oyuncaklar ve nostaljik satıcılar ile organizasyonu keyifli kılmayı hedefledik. Oluşturduğumuz tüm bu planlamaları ise organizasyon günü geldiğinde kusursuz bir şekilde hazırlamak kaldı.

İzmir Çocuk Şenliği Organizasyonu Hazırlıkları

İzmir çocuk şenliği organizasyonu için İzmir Organizasyon firmamız günler öncesinden hazırlıklarını tamamlamıştı. Geniş bir ekip oluşturarak İzmir çocuk şenliği organizasyonu için sabahın erken saatlerinde alana doğru yola çıktı. Organizasyon alanına ulaştığımızda ekipmanlarımızı araçlardan indirerek kurulumları öncesinde planlamış olduğumuz düzene göre hazırlamaya başladık. Şişme oyuncaklar düz bir zemin üzerinde yerleştirilip gerekli bağlantıları tamamlandıktan sonra şişirilmeye başlandı. Animasyon ekibimizde organizasyon saatinden önce alana ulaşarak kostümlerini giydi ve makyajlarını tamamladı.

Bir yandan da nostaljik satıcılar standlarımızın kurulumları tamamlandı. Pamuk şekerci, patlamış mısırcı, süt mısırcı, lokma standı ile organizasyon alanında lezzet şöleni yaşanacaktı. Ekipmanlarımızın kurulumlarını tamamladık. Büyük bir heyecanla dakikalar sonrasında başlayacak organizasyonu beklemeye başlamıştık.

Coşku Dolu Şenlik Organizasyonu

Ekibimiz coşkuyla alanda çocukları bekliyor ve organizasyon alanına gelen çocuklar ile birlikte keyifli dakikalar geçiriyordu. Bahar Yıldırım İlkokulu ve Havva Yıldırım Anaokulu çocuk şenliği organizasyonu kapsamında İzmir Organizasyon firmamızdan talep edilen ebru sanatı ile çocuklar rengarenk eserlere imza attı. Kum boyama, yüz boyama, sosis balon ve daha birçok etkinliğin içerisine katılma fırsatı bulan çocuklar gün boyunca eğlenceli ve farklı aktiviteler ile keyifli bir gün yaşadı. Pamuk şekerci, patlamış mısırcı, lokmacı, süt mısırcı ve maraş dordurmacısı ve macuncu standlarında ise katılımcılar ikramlıklarımızdan aldı.

İzmir çocuk şenliği organizasyonu için pek çok davetli alana katılım gösterirken Başbakan Binali Yıldırım’da sahnede konuşmasını gerçekleştirdi ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Konuşmanın ardından ise çocuklar eğlenmeye devam etti. Bu anlar fotoğraf çekimleriyle ölümsüzleştirildi. Organizasyonlarımız ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98