Vestel Şirket Etkinliği Organizasyonu

Vestel Şirket Etkinliği Organizasyonu

Vestel Şirket Etkinliği Organizasyonu

Vestel şirket etkinliği organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız nostaljik satıcılarla unutulmayacak bir organizasyonda hizmet verdi. Yıllardır organizasyon sektöründe bulunan İzmir Organizasyon şirketimiz başta İzmir olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin farklı noktalarına giderek keyifli etkinlikler düzenlemektedir. Açılış organizasyonu, şirket içinde temalı gün etkinlikleri, piknik organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu ve daha birçok organizasyonda nostaljik satıcılar kiralama ve diğer hizmetlerimizi İzmir Organizasyon firmamızdan talep edebilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden İzmir Organizasyon firmamız profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla hizmetinizdedir. Ofisimizin hemen yanında bulunan depoda ekipmanlarımız muhafaza edilmekte ve talepleriniz doğrultusunda sizlere ulaştırılmaktadır.

Vestel şirket etkinliği organizasyonu için İzmir Organizasyon firmamıza ulaşan yetkiliyle devam eden görüşmelerimiz sonrasında organizasyon içerisinde yer vereceğimiz hizmetleri detaylandırdık. Organizasyonun tarihi, hizmet verilecek kişi sayısı, organizasyon alanı ve daha pek çok detayı öğrendikten sonra, organizasyonun planlamasını oluşturarak çalışmalarımıza başladık. Vestel şirket etkinliği organizasyonu içerisinde çalışanlar için nostaljik satıcılar standlarımız kurulacaktı.

Vestel Şirket Etkinliği Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon gününden bir gün önce ekipmanlarımızın kontrollerini gerçekleştirerek hazırlamış ve son model araçlarımıza yüklemiştik. Ertesi gün ise belirlenen lokasyona gitmek üzere sabah erken saatlerde yola çıktık. Organizasyon alanına ulaştığımızda belirlenen noktaya ekipmanlarımızı indirerek hazırlıklarımıza başladık. Pamuk şekerci, patlamış mısırcı, kağıt helvacı, dondurma ve lokma standlarımızın kurulumunu teknik ekibimiz gerçekleştiriyordu. Elektrik bağlantıları tamamlanıp, ekipmanlarımızın kurulumu devam ederken servis elemanlarımızda kostüm hazırlıklarını tamamlayarak aramıza katıldı.

Standlarda görevli olan servis elemanlarımız davetliler gelmeden önce makinelerin başına geçerek hazırlıklarını yapmıştı. Kısa bir süre sonra da firma çalışanları organizasyon alanına gelmeye başladı.

Nostaljik Satıcılarla Şirket İçinde Temalı Gün Etkinlikleri

Nostaljik satıcılar standlarımızda ikramlıklar hazırlanmaya başlamıştı. Pamuk şeker ve popcorn makinelerinin ısısı yükseltilmiş ve temin edilen malzemelerle pamuk şeker ve patlamış mısırların dağıtımı yapılıyordu. İzmir lokma dağıtımı, maraş dondurması ve kağıt helva standlarımızda da dağıtımlar devam ediyordu. Davetliler sırayla ikramlıklardan alırken bu anlar fotoğraf çekimleriyle ölümsüzleştirildi. Vestel şirket etkinliği organizasyonu ile unutulmayacak bir güne imza atıldı. Organizasyonlarımız ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98