Gevrekçi – Simitçi

Simit Arabası Kiralama

Simit Arabası Kiralama

Simit arabası kiralama, İzmir Organizasyon firmamızın verdiği hizmetlerden biridir. 2004 yılından beri animasyon, şişme oyun parkuru, organizasyon sektöründe hizmet veren İzmir Organizasyon şirketimiz Türkiye’nin dört bir noktasına giderek hizmet ulaştırmaktadır. Profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla piknik organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, açılış organizasyonu ve daha birçok organizasyonda hizmet veren İzmir Organizasyon şirketimize ulaşarak nostaljik satıcılar standlarımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Gevrekçi – simitçi arabası kiralama hizmetiyle düzenleyeceğiniz organizasyonlarda geleneksel kostümlü servis elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Simit, Türk kültüründe en çok tüketilen yiyeceklerden birisidir. Özellikle sabah kahvaltısında tercih edilen simit geçmiş dönemlerde tepsilerde satılırken, sonraki dönemlerde simit arabasıyla gezerek satışlar yapılmaya başlandı.

Sünnet organizasyonu, doğum günü organizasyonu, festival ve şenlik organizasyonu, şirket içinde temalı gün etkinliklerinde ve tüm organizasyonlarınızda simit arabası kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Gevrekçi – Simit Arabası Kiralama

İzmir Organizasyon firmamız bünyesinde bulunmakta olan gevrek arabası organizasyonlardan sonra özenle temizlenmektedir. Bir sonraki organizasyonda kullanılmak üzere depomuzda muhafaza edilen simit arabası organizasyonlardan önce temizlenmekte ve organizasyonlar için hazır hale getirilmektedir. İsteğinize ve organizasyonunuzun türüne göre servis elemanlarımız sivil kıyafetle ya da geleneksel kostümlerle simitlerin dağıtımını yapmaktadır.

Kaliteli ekipmanımız, deneyimli ve profesyonel ekibimiz, en önemlisi hijyen kurallarına ve insan sağlığına öncelik veren firma vizyonumuz ile hizmetinizdeyiz. İzmir Organizasyon şirketimize ulaşarak gevrek arabası kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98