Falcı

Falcı Kiralama

Fal, farklı araçlarla ya da yöntemlerle karşıdaki kişi hakkında yorum yapması ve tahminde bulunulmasıdır. Fal bakan kişiye de falcı denilmektedir. Son yılların gözde trendlerinden biri de organizasyonlarda kurulan falcı standlarıdır. Yüz falı, tarot, kahve falı, su falı gibi birbirinden farklı fal çeşitleriyle falcı temini büyük ilgi çekmektedir.

Organizasyonlarda Falcı Temini

Açık veya kapalı mekan fark etmeksizin açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, düğün organizasyonu gibi birbirinden farklı organizasyonlarda falcı standı kurulmaktadır. Organizasyonlarda falcı, kahveci güzeli standı ile yoğun ilgi çekmektedir. Kahveci güzeli standında kumda ya da bakır cezvelerde pişirilen köpüklü Türk kahveleri içildikten sonra falcı standına geçilerek meraklı bir bekleyiş başlar.

Organizasyon açık alanda ise falcı standı için çevresi açık çadır kurulur ve belirlenen konsepte göre çadırın içi düzenlenir. Eğer organizasyon kapalı mekanda ise uygun bir bölüm falcı standına uygun olarak düzenlenir. Deneyimli falcılarımız gelen konuklara başta kahve falı olmak üzere tarot falı, su falı, yüz falı, el falı, katina falı gibi birbirinden farklı fallara bakmaktadır.

Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan fal, organizasyonun türüne göre konsepti şekillenmektedir. Falcı ya da diğer ismiyle medyum konsepte uygun özel kıyafetler giyerek fal bakmaktadırlar. Organizasyonlarınız için istenilen sayıda falcı temini yapılabilmektedir. İsterseniz sadece kahve falı bakılabildiği gibi isterseniz organizasyon alanında farklı fal çeşitlerine de bakılmaktadır. Falcı kiralama, nostaljik satıcılar ve diğer tüm hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98