Turşucu

Turşucu Kiralama

Turşucu Kiralama

Turşucu kiralama; Sağlık açısından birçok faydası olan ve tarifsiz tatları ile sokak aralarında aranan lezzetlerdendir; turşu ve turşu suyu. Nostaljik sokak satıcıları ve turşucular son zamanlarda organizasyonların aranan yüzleri haline geldi. Sünnet düğünü organizasyonları, doğum günü organizasyonları, düğün organizasyonları, şenlik organizasyonları gibi birçok organizasyonlarda nostaljik sokak satıcısı standları kuruluyor. Turşucu standı da bu nostaljik sokak satıcıları köşesinde yerini alıyor.

İzmir Organizasyon, yılların tecrübesi ile çok çeşitli organizasyonlar planlıyor. Bu organizasyonlarda her köşeyi en iyi şekilde değerlendiriyor. Davetlilerin keyifli zamanlar geçirebilmeleri için farklı detaylara özen gösteriyor. Farklı bir atmosferler yaratıyor. Nostaljik sokak satıcıları köşeleri ile davetlilere farklı lezzetler tattırıyor ve çocuklarını tekrar yaşatıyor.

Organizasyonlarda Turşucu Standları

Organizasyonlarda davetlilere ikram edilebilecek birçok lezzetli seçenek sunuyoruz. Turşucu standları da bu lezzetli ikramların başında geliyor. Birçok çeşit sebzeden yapılan ve üç farklı su çeşidi olan turşuyu sizlere nostaljik sokak satıcılarından, turşucu kiralama hizmeti olarak sunuyoruz. Organizasyonlarda davetlileriniz ile birlikte, çok lezzetli turşuları tadarken bir yandan da serinletici ve ağızda bıraktığı o tatlı ekşi tat ile içindeki turşu suyunu içerek serinler ve rahatlarsınız.

Turşucu Kiralama

Organizasyonlarınızda dilerseniz yemek ile birlikte dilerseniz de yemeksiz bir şekilde davetlilerinize ikram edebileceğiniz bu lezzetli ikramı sizler de kiralayabilirsiniz. Turşucu arabası güzel şekilde hazırlanır. Turşular en güzel malzemelerden ve hijyenik bir şekilde hazırlanır ve geleneksel kıyafetli servis elemanları vasıtasıyla sizlere ve konuklarınıza servis edilir. Türk mutfağının o leziz yemeklerinin yanında tükettiği bu lezzetli turşuları sizler de organizasyonlarınızda yemeklerin yanında davetlilerinize ikram ederek, onları mutlu edebilir ve keyifli bir organizasyon geçirebilirsiniz.

İzmir Organizasyon; yenilenen nostaljik sokak satıcıları standları, makineleri ve yöresel kostümleri ile hizmetinizde. Tamamen kendi ekipmanımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile organizasyonlarınıza renk katıyoruz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98