Sosisli Sandviç Hotdog

Sosisli Sandviç Hotdog

Sosisli sandviç diğer bir adıyla hot dog, herkes tarafından sevilen en lezzetli atıştırmalık ve öğünlerden biridir. Özellikle eğlenceli sunumu ve kalabalıkla birlikte tüketilmesiyle daha lezzetli bir yiyecek haline gelir. Eğlence organizasyonlarında ve eğlence organizasyonları sonrası çok sık tercih edilen hot dog standı ve sosisli sandviç için, İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu gibi etkinliklerinizde davetlilerinize sosisli sandviçler ikram edebilirsiniz. Kaliteli ekipmanımız, deneyimli sosisli aşçımız, profesyonel ekibimiz, en önemlisi hijyen kurallarına ve insan sağlığına öncelik veren firma vizyonumuz ile hizmetinizdeyiz.

50 kişilik bir davet organizasyonundan 5000 kişilik davete kadar sosisli standlarımızla hot dog hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz stand sayımızı ve personel sayımızı artırarak da daha fazla katılımcının olduğu davetlerinizde hizmet verebiliriz.

Sosisli Sandviç Hot Dog Nasıl Yapılır?

Lüks sosis makinesi ve sosis arabalarımızla dikkat çeken bir sosisli standı kuruyoruz. Sosis makinelerimizde salçalı suda sosisleri haşlıyoruz. Sandviç ekmeklerinin içerisinde isteğe göre turşu, ketçap, mayonez veya hardal gibi meze ve soslarla da servis ediyoruz. Damak zevkinize ve bütçenize göre hindi ya da dana eti tercih edebilirsiniz.

Sosis standlarımızın başında bir hot dog aşçısı ve sandviçleri hazırlayıp servis eden bir catering servis personeli bulunduruyoruz.

Sosisli Standı Hangi Organizasyonlarda Kurulur, Tercih Edilir?

Piknik Organizasyonu

Bireysel ya da kurumsal piknik organizasyonlarınızda davetlilerinize ya da katılımcılara piknik yemeği olarak sosisli sandviç ikram edebilirsiniz. Dilerseniz barbeküden önce ara öğün olarak da hot dog tercih edebilirsiniz. Piknik organizasyonları için hem pratik, hem de lezzetli bir çözüm olacaktır.

Temalı Parti Organizasyonu

Cadılar bayramı, sirk temalı parti, yılbaşı partisi gibi temalı parti organizasyonlarında en lezzetli ve en pratik çözüm hot dog standı olacaktır. Özellikle sayıca kalabalık davetlerde, konuklarınız için güzel bir sürpriz olabilir. Böylece sayıca kalabalık olan partileriniz de yemek organizasyonunu hem daha ucuza mal edebilir, hem de organizasyon konseptinizi daha farklı ve sıra dışı yapabilirsiniz.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü gibi eğlenceli organizasyonlarda, eğlence sonrası açlığı yatıştırmak için sosisli standı güzel bir fikir olabilir. Hem görsel açıdan doğum günü organizasyonunuzla bütün olacak bir hot dog standı, hem de lezzetli sosisli sandviçler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sosisli standı, sosisli sandviç standı, hot dog standı olarak bilinen sosisli hizmeti almak için, organizasyon firmalarını iyi araştırmalısınız. İnsan sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu bilen,iyi olan referansı firmalarla çalışmanızda yarar var. Biz İzmir Organizasyon firması olarak davetlerinizde sosisli standlarımızı kurmak ve kaliteli, hijyen kurallarına uygun hizmet vermek için sizleri bekliyoruz. Fiyat bilgisi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98