Şerbetçi Limonatacı

Şerbetçi Limonatacı Kiralama

Osmanlıdan bize miras kalan şerbet ve vitamin deposu limonata, iki kişilik toplantılardan kalabalık organizasyonlara kadar şerbetçi limonatacı tarafından ikram edilmektedir.

İzmir Organizasyon şirketimiz 2004 yılından bugüne organizasyon alanında hizmet vermektedir. İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin her noktasına ulaşan ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedefleyen İzmir Organizasyon şirketimiz profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla hizmetinizde… Şerbet ve limonata ikramları, pamuk şekerci, patlamış mısırcı ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şerbet ve Limonata Sunumu

Limonata; limon, portakal, su, şeker ya da bal katılarak yapılan serinletici bir içecektir. Şerbet ise; kırmızı erik, vişne, şeker, su, tarçın, karanfil, zencefil gibi malzemelerle yapılan zengin içerikli bir içecektir. Limonata soğuk olarak servis edildiği için özellikle yaz aylarının vazgeçilmezidir. Şerbet ise tok tutan zengin içeriği sayesinde ramazan içeceği olarak bilinmektedir. Bu iki içeceği de organizasyonlara uygun olarak sunumunu düzenleyerek davetlilere sunduk. İsteğe bağlı olarak yöresel kıyafetli elemanlarımız büyük içecek güğümlerinde karton bardakta ikram edeceği gibi isterseniz porselen fincanlarda da ikram edilebilmektedir.

Organizasyonlarda Şerbetçi Limonatacı

Limonata ve şerbeti yediden yetmişe herkes rahatlıkla içebileceği için bütün organizasyonlarda servisi yapılabilmektedir. Sunumu organizasyonun yapılacağı mekana ve sizin isteklerinize göre değişmektedir. İsterseniz içecek standı kurularak yöresel kıyafetli servis elemanlarımız servis yapabilmektedir. İsterseniz de yöresel kıyafetli servis elemanlarımız görselliği arttırmak için büyük içecek güğümleriyle organizasyon alanında gezerek şerbet ve limonata ikram etmektedir.

Şerbetçi ve Limonatacı Temini

İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan servis elemanları ayrıca şerbet ve limonata hazırlayacak deneyimli ustalar temin edilmektedir. Sunumda kullanılacak şerbetçi arabası ve limonatacı arabası kiralama hizmeti de verilmektedir. Organizasyon yapılacak alana ve davetli sayısına göre arabaların boyutları değişmektedir.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98