Salepçi

Salepçi Kiralama

Bir bitkinin yumrularının toz haline getirilmesinden elde edilen salep, sütle karıştırılarak pişirilen ve çoğunlukla tarçınla tatlandırılan lezzetli bir içecektir. Salep asırlardır insanlar tarafından şifa kaynağı olarak görülmektedir. Kültürel tatlar olarak salep, çeşitli organizasyonlarda salepçi tarafından davetlilere servis edilmektedir.

İzmir Organizasyon şirketimiz 2004 yılından, günümüze dek organizasyon sektöründe hizmet vermektedir. Festival ve şenlik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu ve aile günü etkinlikleri, şirket içinde temalı gün etkinlikleri ve tüm organizasyonlarınızda salepçi kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesini hedefleyen İzmir Organizasyon şirketimiz başta İzmir olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına hizmet ulaştırmaktadır.

Salep Hazırlanışı ve Sunumu

Salep lezzetli bir içecek olmakla birlikte öksürük, bronşit gibi hastalıkların şifa kaynağıdır. Deneyimli salepçilerimiz tarafından stabil ortamlarda hazırlanır. Organizasyon anında yapılmasını isterseniz, organizasyon alanına özel stand kurulur. Alan uygun değilse mutfak şeklinde dizayn edilen özel araçlarımızda hazırlanarak servis edilebilir.

Taze salep tozu ile saf toz şeker karıştırılıp süte eklenerek kaynatılır. İsteğe bağlı olarak kaynamasına yakın içine çubuk tarçın ya da zencefil eklenir. Kıvama gelen salebin üzeri tarçın ve leblebiyle süslenerek bardaklarda servis edilir.

Organizasyonlarda Salep & Salepçi Temini

Tarihi içeceklerimizden biri olan salebi her yaş grubundan insan rahatlıkla içebildiği için bütün organizasyonlarda tüketilmektedir. Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, temel atma törenleri, ramazan etkinlikleri, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu, AVM etkinlikleri gibi farklı organizasyonlarda salep hizmeti verilmektedir.

Salepçi organizasyon alanına kurduğumuz salep standının başında yöresel kıyafetleri giyerek durur. Sizin isteğinize ve organizasyona gelecek davetli sayısına bağlı olarak salep porselen fincanlarda ya da karton bardaklarda sunulabilmektedir.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98