Lokmacı

Lokmacı Kiralama

Son zamanlarda revaçta olan nostaljik sokak satıcıları standları ile organizasyonlarınıza renk katın. Türklere özgü farklı lezzetler ve lokmacı standları ile organizasyonlarınızda nostaljik bir hava yaratın. Anadolu lezzetleri ile davetlilerinize tam bir ziyafet çekebilirsiniz.

Lokma, hamur işi olarak en çok tercih edilen lezzetlerden bir tanesidir. Sıcacık, taptaze ve yerinde dağıtım hizmetimiz ile yanınızdayız. Hijyen kurallarına dikkat eden, asla eldivensiz servis yapmayan, yöresel kostümleri ile dikkat çeken nostaljik satıcılarımız ile konsepte uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz.

İzmir Organizasyon şirketimiz 15 yılı aşkın süredir organizasyon sektöründe hizmet vermektedir. Açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu, ramazan etkinlikleri ve daha pek çok organizasyonda lokma standı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında hizmetinizdeyiz.

Organizasyonlarda Lokma Standları

Son zamanlarda birçok organizasyonlarda nostaljik sokak satıcıları dikkat çekiyor. Misafirlerinizin ve sizlerin damak tadına uygun, lezzetli, iştah açıcı ikramlar göz dolduruyor. Piknik organizasyonları, şenlik organizasyonları, düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları ve daha birçok alanda nostaljik sokak satıcıları ve lokmacı standları ile hizmetinizdeyiz.

Organizasyonların türüne göre lokmacı, isterseniz yöresel bir kıyafet giyerek, dilerseniz de firmanızın logosunu taşıyan önlükler ile servis yaparlar. Bizler ve çalıştığımız ekip için hijyen en önemli ve en çok dikkat ettiğimiz konudur. Her zaman düzenli temizlikleri yapılmış ve belirli aralıklarla yenilenen nostaljik sokak satıcısı ve lokma standlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Nostaljik Sokak Satıcıları Ve Lokmacı Standı

Organizasyonlarınızda davetlilerinize lezzetli ikramlarda bulunabileceğiniz tatlı bir köşe yaratmak isterseniz, nostaljik sokak satıcıları bu iş için idealdir. Özellikle Türk kültürünün en sevilenlerinden lokmacı da bu köşenin vazgeçilmezi olacaktır.

İzmir Organizasyon olarak; alanında uzman ekipler ile çalışmaktayız. Aklınıza gelebilecek tüm hizmetler için kendi ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile hazırız. Hijyen kurallarına dikkat eden ve davetlilerinizin damak tadına uygun oldukça lezzetli lokmalar ile organizasyonlarınıza nostaljik bir hava katacak lokmacımız hizmetinizde.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98