Karikatürist

Karikatürist Kiralama

Karikatür, ele alınan konuların abartılı ve komik bir şekilde resmedilmesidir. Karikatürist ise bu resimleri kağıda geçiren resim sanatçısıdır. Organizasyonlarda sanatını icra eden karikatüristler ise karşısındaki kişinin portresini eğlenceli bir şekilde çizmektedir. Karikatürist sade beyaz ya da özel baskılı kağıdını şövalesine yerleştirir ve siyah kalemiyle insanları kendine has yorumlar.

Organizasyonlarda Karikatürist

İzmir Organizasyon bünyesindeki yetenekli ve deneyimli karikatüristlerimiz; açılış organizasyonu, firmaların etkinlikleri, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, temalı parti organizasyonu, mezuniyet organizasyonu, AVM etkinlikleri ve ramazan etkinlikleri gibi birbirinden farklı birçok organizasyonda görev almaktadırlar. Organizasyon türüne ve mekanına göre karikatür konsepti belirlenebilir.

Karikatüristlerimiz eğlenceli çizimleri ile her yaştan insana hitap ederek organizasyondaki en dikkat çekici stand haline gelir. Karikatürler sayesinde organizasyona gelen kişiler kendilerine farklı bir pencereden bakma imkanı bulurlar. Aynı zamanda organizasyon bittiğinde yanlarına kalan en güzel hatıralardan biri karikatürleri olur. İsterseniz firmanızın, kurumunuzun logosunu ya da ismini özel kağıtların köşelerine bastırabiliriz. Karikatürist çizimlerini bu özel kağıtlara çizerek insanlara dağıtır. Bu sayede organizasyon bitse bile reklamınız devam eder.

Doğum günü gibi kişiye özel organizasyonlarda belirli bir çizim konsepti belirlenip organizasyondaki kişilerin portreleri belirlenen konsepte göre çizilebilir. Karikatürler genellikle beyaz zemin üzerine siyah renkli kalemlerle çizilir. Sizin isteğinize ve karikatüristtin tercihlerine göre renkli karikatürlerde çizilebilmektedir. Karikatürler sadece çocukların değil her yaştan insanların dikkatini çekmektedir. Bu bağlamda eğlenceli çizimleriyle karikatüristler her türlü organizasyonlara çağrılırlar. Uzun bekleme kuyruklarına neden olan karikatür standları yoğun ilgi görmektedir. İzmir Organizasyon olarak etkinliklerinizi farklı kılarak sizlere ve davetlilerinize kalıcı güzel hatıralar bırakıyoruz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98