Dondurmacı

Dondurmacı Kiralama

Dondurma süt, şeker ve çeşitli meyve özlerinden elde edilen soğuk bir tatlıdır. Dünyada kendine özgü dondurması olan ülkelerden biri olan Türkiye, dövme Maraş dondurması ile ünlüdür. Katkısız ve hemen erimeyen dondurma organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir. Yöresel kıyafetleriyle dondurmacı ülkemize özgü şovlarla davetlilere sunum yapmaktadır.

İzmir Organizasyon firmamız yıllardır organizasyon, animasyon, şişme oyuncak hizmeti vermektedir. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız geniş araç filosu ve profesyonel ekibiyle başta İzmir olmak üzere, yakın çevresi ve Türkiye’nin tüm noktalarına ulaşmaktadır. Piknik organizasyonu ve aile günü etkinlikleri, festival ve şenlik organizasyonu, şirket içi temalı gün etkinlikleri, sünnet organizasyonu vb. organizasyonlarınızda dondurma standı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dondurma standını İzmir Organizasyon firmamızdan kiraladığınız takdirde isteğinize göre sivil ya da geleneksel kostümlü dondurmacımız sizlere dondurma ikramları gerçekleştiriyor. Çıtır külahlarda ikram edilen maraş dondurması ile organizasyonlarda lezzetli tatlara yer verebilirsiniz. Dondurma standı ve ekipmanlarımız organizasyon tarihinden önce son model araçlarımızda yerini alıyor. Dondurma standının nakliyesi, kurulumu ve dağıtımı ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Dondurmacı ve dondurma standı kiralama hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Organizasyonlarda Dondurmacı

Maraş dondurması sade olarak sunulabileceği gibi içine çeşitli meyve özleri katılarak çeşitlendirilir. Vanilyalısı, çileklisi, damla sakızlısı, güllüsü, limonlusu kısaca ülkemizin zengin meyve bolluğunu yansıtan onlarca dondurma çeşidi bulunmaktadır.

Dondurmayı yediden yetmişe herkes severek tüketmektedir. Şeker bakımından hafif ve doğal olduğu için tatlı sevmeyenlerin bile ilk tercihidir. Bu nedenle dondurma ve dondurma standları bütün organizasyonlarda görev alabilmektedir. Organizasyonlarda dondurma servisi iki türlü olabilir. İsterseniz dondurma standı kurularak kristal dondurma kaselerinde servis yapılabilir. İsterseniz de dondurma kültürüne yakışır şekilde organizasyon alanına dondurma arabaları getirilerek külahta dondurma servis edilebilir.

İzmir Organizasyon bünyesinde bulunan dondurma arabaları organizasyon sonrasında parçalara ayrılarak temizlenir ve kılıflarına konularak depo raflarına yerleştirilir. Yeni bir organizasyonda tekrar aynı şekilde parçalara ayrılarak temizlenir. Çünkü dondurmanın hijyeni kadar dondurma arabasının hijyeni de önemlidir. Organizasyonlar için istenilen kadar dondurma arabası geleneksel motiflerle süslenir. Deneyimli dondurmacılarımız yöresel kıyafetlerini giyerek servis yapmaktadırlar. Büyük küçük herkesin severek tükettiği tatlıyı servis yapmak için dondurma arabalarını kiralıyoruz. İstediğiniz sayıda dondurmacı arabası ya da dondurmacı standı için bizimle iletişime geçiniz.

Nostaljik Sokak Satıcıları 0232 421 50 00 - 0533 470 73 98